[av_notification title=’Tijdelijke actie’ color=’green’ border=” custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ icon_select=’yes’ icon=’ue8e3′ font=’entypo-fontello’]
15% korting op Laminaat + Voorstrijken + Egaliseren + Leggen! Vraag snel een offerte aan. (tijdelijk geldig)
[/av_notification]

[av_submenu which_menu=” menu=’125′ position=’center’ color=’main_color’ mobile=’active’]
[av_submenu_item title=’Coast Collection’ link=’manually,http://www.schmidt-koelewijn.nl/product-categorie/laminaat-coast-collection/’ linktarget=” button_style=”]
[av_submenu_item title=’Elite Collection’ link=’manually,http://www.schmidt-koelewijn.nl/product-categorie/laminaat-elite-collection/’ linktarget=” button_style=”]
[av_submenu_item title=’Elite XXL Collection’ link=’manually,http://www.schmidt-koelewijn.nl/product-categorie/laminaat-elite-xxl-collection/’ linktarget=” button_style=”]
[av_submenu_item title=’Explore Collection’ link=’manually,http://www.schmidt-koelewijn.nl/product-categorie/laminaat-explore-collection/’ linktarget=” button_style=”]
[av_submenu_item title=’Expression Collection’ link=’manually,http://www.schmidt-koelewijn.nl/product-categorie/laminaat-expression-collection/’ linktarget=” button_style=”]
[av_submenu_item title=’Extensive Collection’ link=’manually,http://www.schmidt-koelewijn.nl/product-categorie/laminaat-extensive-collection/’ linktarget=” button_style=”]
[av_submenu_item title=’Ingelstad Collection’ link=’manually,http://www.schmidt-koelewijn.nl/product-categorie/laminaat-ingelstad-collection/’ linktarget=” button_style=”]
[av_submenu_item title=’Karlstad Collection’ link=’manually,http://www.schmidt-koelewijn.nl/product-categorie/laminaat-karlstad-collection/’ linktarget=” button_style=”]
[av_submenu_item title=’Massive Collection’ link=’manually,http://www.schmidt-koelewijn.nl/product-categorie/laminaat-massive-collection/’ linktarget=” button_style=”]
[av_submenu_item title=’Perform Collection’ link=’manually,http://www.schmidt-koelewijn.nl/product-categorie/laminaat-perform-collection/’ linktarget=” button_style=”]
[av_submenu_item title=’Platinum Collection’ link=’manually,http://www.schmidt-koelewijn.nl/product-categorie/laminaat-platinum-collection/’ linktarget=” button_style=”]
[av_submenu_item title=’Sensation Collection’ link=’manually,http://www.schmidt-koelewijn.nl/product-categorie/laminaat-sensation-collection/’ linktarget=” button_style=”]
[av_submenu_item title=’Thuisin Collectie’ link=’manually,http://www.schmidt-koelewijn.nl/product-categorie/laminaat-thuisin-collectie/’ linktarget=” button_style=”]
[av_submenu_item title=’Vintage Collection’ link=’manually,http://www.schmidt-koelewijn.nl/product-categorie/laminaat-vintage-collection/’ linktarget=” button_style=”]
[/av_submenu]

[av_three_fifth first]
[av_textblock size=” font_color=” color=”]
Bent u op zoek naar laminaat in Baarn? Bij Schmidt-Koelewijn Baarn slaagt u altijd als u op zoek bent naar laminaat. Ook hebben we regelmatig interessante aanbiedingen, wat maakt dat u nog meer reden heeft om een kijkje te nemen in onze winkel in Baarn. Onze medewerkers adviseren u graag over laminaat en welk type het beste past in welke situatie. Graag tot binnenkort in onze showroom of vraag direct een offerte aan voor de scherpste prijs!

Laminaat

Laminaat wordt tegenwoordig steeds vaker gekozen in plaats van parket, laminaat heeft praktische eigenschappen en past daardoor goed bij de moderne levensstijl van tegenwoordig. Maar de uitstraling die een laminaatvloer heeft speelt ook een grote rol, laminaat heeft een unieke, maar vooral een authentieke uitstraling.
Met laminaat heeft u ook veel meer mogelijkheden qua kleur en houtsoorten, dan bij een echte houten vloer.
Op deze pagina leest u alles wat u wilt weten over laminaat. Mocht u nog vragen hebben, neem dan gerust contact met ons op.
[/av_textblock]
[/av_three_fifth]

[av_two_fifth min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=”]
[av_video src=’https://youtu.be/nJvmpDLX6Ys’ format=’16-9′ width=’16’ height=’9′]
[/av_two_fifth]

[av_layout_row border=” min_height=’0′ color=’main_color’ mobile=’av-flex-cells’ id=”]
[av_cell_one_fifth]

[av_sidebar widget_area=’Offerte aanvragen Laminaat’]

[/av_cell_one_fifth][av_cell_four_fifth]

[av_productgrid categories=’118,114,107,109,112,121,108,110,122,124,111,116,113,123′ columns=’5′ items=’30’ offset=’0′ sort=’dropdown’ paginate=’yes’]

[/av_cell_four_fifth]
[/av_layout_row]